Hepimiz biliyoruz ki bir kişi ile en yakın olduğumuz an, seks yaparken yaşadığımız özel dakikalardır. Seks esnasında yaşadığınız şeyler ne kadar önemliyse özellikle cinsel birleşme bittikten sonrası da aşırı önem arz etmektedir. Karşınızdaki partneriniz ile uzun süreli ve devamlı bir cinsel hayat istiyorsanız, tehlikeli olan bu 3 cümlenin asla kurulmaması gerekmekte.

Başlayalım;

Bu yaşıma kadar en iyisi sendin.”

Bunu iltifat amaçlı söylemiş olabilirsiniz fakat aslında bu seks yaparken karşınızdaki partnerinizi diğerleri ile kıyasladığınızı düşündürecek bir cümledir. Bu partnerinizin hiç hoşuna gitmeyebilir. Bunu kullanmak yerine daha öznel cümleler kullanmalısınız. Mesela; ” Domaldığında kalçalarının güzelliğine doyamadım. ”

Orgazm olman bu kez uzun sürdü. Her şey yolunda mı?

Özellikle kadınlar cinsel birleşme sonrasında erkeklere göre çok kırılgan ve hassas olurlar. Bu yüzden performansları hakkında yorumda bulunacaksanız bunu daha sonrasında saklamanızda çok büyük fayda olacaktır. Bunun yerine şunu söyleyin; ” Dünyanın en güzel yeri şuan burası ”

Benden memnun kaldın mı? Kaç defa orgazm olabildin?

Bunu sorarak belkide size performansınız hakkında iyi şeyler söylemesini istiyor olabilirsiniz. Fakat kadınlar bundan hiç hoşlanmazlar ve çok kırıcı olduğunu düşünürler. Bu şekilde sormak yerine şunu deyin; ” Seks esnasında hoşuna giden iki şey söyler misin, sonra da hoşuna gitmeyen iki şey söyle. ” Bu tarzda bir soru yönelterek hem partnerinizi kırmamış olacaksınız hem de çok gerçekçi yorumlar alarak kendinizi değerlendirme imkanınızı elde etmiş olacaksınız.

Bu Hatuna Görüşünü Bildir

Mail Adresiniz Gizli Kalacaktır..

*